Magazín o bydlení interiéru a bytových doplňcích

Tiskové zprávy

Párty stany příjemné posezení v zahradě

Aby bylo posezení ve vlastní zahradě skutečně příjemné, musíme pro to i spoustu věcí udělat. Vysazením živého plotu zajistíme, že nám nikdo nekouká do talíře ať už z cesty, nebo od sousedů. Důležitý je zahradní nábytek pro pohodlné sezení celé rodiny. A pokud nemáte živý plot a toužíte po soukromí, zadejte si do svého hledáčku párty stany. Ideální je pod stanem mít tvrdý podklad – například zámkovou dlažbu, aby se tam dalo pohybovat i po dešti. Při posedu v zahradě nezapomeňte na příruční stolek, kde si děláme přípravu, například na opékání. I tento příruční stolek může být ukryt před výkyvy počasí pod malým párty stanem bez bočnic, který se dá pořídit za nízkou cenu.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany

Párty stany

Velkoplošné párty stany – technické informace

Expresní nůžkový stan je stavitelný bez použití nářadí a bývá vyroben z pevného hliníku. Spoje jsou montovány šrouby kvůli jednoduché výměně. Povrchová úprava je zpravidla ALU anodická oxidace (lesklý povrch), materiál spojek a koncovek je z tvrzených kopolymerových plastů, tento modifikovaný kaučuk pro vysokou odolnost v náročných podmínkách. Párty stany  – konstrukce má tzv. Pusching Systém – otevírání / zavírání nožiček a aretace v koncových polohách. Párty stany jsou ohromně praktické svým účelem i stavbou. Dají se zakotvit do jakéhokoliv povrchu nemluvě o širokém využití stanů.

Mohly by se hodit recepty na párty chuťovky.

Při správném používání párty stanů je jejich životnost prakticky neomezená 

Párty stany využijete nejen na zahradní slavnosti, ale také pro podnikatelské účely. Největší předností stanů je možnost jejich potisku vaším firemním logem nebo libovolnou informací, fotografií či grafikou. Pokud se reklamní stan díky nesprávnému používání poškodí, jste ho schopni rychle opravit. Máte o párty stany zájem? Tak zavítejte do špičkového internetového obchodu t-zbozi.cz oceněného zlatým symbolem Heureka, ověřeno zákazníky.

 

 

Bezpečnostní dveře Praha – první linie proti zlodějům

Realita dnešní doby hrozí každému z nás tím, že až se vrátí domů z obstarání svých každodenních povinností, tak najde dveře od bytu vypáčené a všechny cennosti důkladně „uklizené“. Není tak lepší vstup zlodějům do bytu pořádně znepříjemnit? Vhodným řešením mohou být bezpečnostní dveře Praha. Pořízení bezpečnostních dveří je určitě menší investicí, než případná náhrada odcizeného majetku.

Bezpečnostní dveře Praha

Bezpečnostní dveře Praha

Odolné dle vašich požadavků bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře rozdělujeme do různých tříd zabezpečení a tak bezpečnostní dveře Praha nabízí k výběru z různých typů odolnosti, přesně podle vašich požadavků. Tzv. Bezpečnostní třída dveří je definována národními normami  ČSN EN 1627 až ČSN EN 1630.  Od roku 2012 se pak označuje zkratkou BC 1 až 6 a u dveří označuje jejich odolnost proti různým způsobům násilného otevření. Spadají sem různé způsoby vyražení kopáním či nárazem, ale také i sofistikované způsoby otevření za pomocí hlučného elektrického nářadí.

Ani tady se na design nezapomíná

U dveří, které uvidí každý váš host jako první, je důležité nejen bezpečnost, ale v dnešní době také design. Bezpečnostní dveře Praha vám i tady vyjdou vstříc. Pozornost je věnována nejen odolnosti vůči vniknutí, ale také samotnému designu. Nemusíte tak mít obavy o to, že pokud chcete zvýšit zabezpečení svého bytu, tak musíte slevit z požadavků na design. To není pravda.

Pro moderní dobu

Dnešní doba vyloženě nahrává zlodějíčkům a nenechavcům. Každý si hledí svého a o okolí se moc nezajímá. Neusnadňujme jim práci a raději zabezpečme svoji domácnost. Statistiky hovoří jasně, zloděj dá přednost při vytipování jednoznačně méně zabezpečenému bytu. Bezpečnostní dveře Praha vám tak poskytnou i funkci prevence a odradí případného zloděje ještě před samotným pokusem o vloupání.

Bílé dveře Praha do každého malého bytu

Bílá barva patří ke stálícím a nikdy se neomrzí. Stejně tak i bílé dveře Praha. Ničím neurazí, jsou praktické a vždy se dají rozveselit drobnými doplňky, proto je nelze považovat za nudné. V oblékání může bílá barva u silnějších lidí představovat drobný problém, pokud neví, jak jí nosit. To však neplatí o interiérech. Právě v těch malých najde své uplatnění, jelikož dokáže opticky zvětšit prostor.

Využít se dá ve všech podobách, jak u větších tak menších bytů. Ať už se jedná o bílou výmalbu, nábytek či bílé interiérové dveře. Navíc se díky tomu stávají universální a využijete je u každého stylu. Toužíte-li po skandinávském, venkovském či ryze moderním pojetí. Zvolit lze totiž buď čistě bílé dveře Praha, nebo s jemnými liniemi našedlé patiny na hranách. Vyměnit můžete okna, podlahovou krytinu, nábytek, ale bílé dveře Praha zůstanou stále šik.

Bílé dveře Praha

Bílé dveře Praha, patří k dlouhodobým trendům

Především jejich neutrálnost považuje mnoho bytových návrhářů za největší výhodu. Fungují skvěle i jako dělící prvek u místností s rozdílnou podlahou. Působí vzdušně a jak se praví: v jednoduchosti spočívá krása. Bílé dveře Praha již dlouhodobě, patří k oblíbeným trendům v bydlení, jež nikdy nezestárnou. Zvolíte-li moderní výstřelek, budete muset měnit vždy podle aktuálních trendů. Kdežto bílá barva byla, je a bude žádaná neustále. Stejně tak důležité je vybrat vhodné kování na dveře i zárubně, které budou ladit jednak s dveřmi samotnými, ale i dalším vybavením domácnosti.

125 - Bílá, INOX 2s

Bílé dveře Praha rozjasní prostor

Jestliže máte doma skutečně velmi omezené prostory lze vybírat nejen mezi klasickými interiérovými dveřmi, ale také posuvnými. Existuje několik typů posuvných dveří v závislosti na vašich možnostech. Posouvat se dají buď po kolejnici, přičemž potřebujete vymezit místo, které nebude obestavěné nábytkem nebo posuvné do pouzdra. V tomto případě dveře zajednou a celé se ukryjí v pouzdru. První varianta je snadnější na montáž i cenově příznivější. V každém případě bílé dveře Praha neukrojí nic z již tak malého prostoru.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

Váš byt rozzáří interiérové dveře Praha

Interiérové dveře Praha nabízí pestrý sortiment dveří do každého interiéru. Dveře patří k součástí vybavení, od kterého čekáme, že bude sloužit mnoho let. Proto se vyplatí nakupovat tam, kde před námi obsloužili tisíce jiných zákazníků, je zaručená spolehlivost dodání, firma má kvalitní technologické zázemí a kompletnost nabídky produktů a služeb.

Interiérové dveře Praha dodají každému bytu či domu punc originality. Jedná se o důležitou součást interiérového vybavení, jež musí ladit s okolním prostředím. Před samotným výběrem dveří zbystřete a přemýšlejte, zda u vás převažuje kov, sklo nebo dřevo.

Interiérové dveře Praha

Interiérové dveře Praha

Interiérové dveře Praha do každého bytu

Dnes je velmi populární kombinace kovu a dřeva. Interiérové dveře Praha nejsou v tomto pozadu a vybírat můžete dveře s dekorem dřeva a kovovými lištami. Tento prvek lze spatřit i na dveřích šatních skříní, nočních stolcích či obývacích stěnách. Výjimku netvoří ani kuchyňské linky. Na zkrášlení interiéru se kov používá už stovky let. Nejde tedy o žádnou novinku. Lesk kovu odráží světlo a propůjčuje bytu život, kdežto dřevo působí útulně. Již v minulosti jste si mohli tohoto plodného spojení všimnout.

K neméně moderním prvků patří i sklo, které už dávno nepůsobí chladně a neosobně. Naopak propouští světlo, tudíž se hodí také do menších interiérů. Působí elegantně, křehce a je oblíbeným materiálem projektantů. Proto k oblíbeným interiérovým dveřím patří i ty skleněné. Jak sami vidíte, existuje nepřeberné množství dveří. Interiérové dveře Praha na vás čekají s otevřenou náručí a určitě si vyberte přesně ty pravé do vašeho bytu.

Interiérové dveře

Interiérové dveře

Interiérové dveře Praha nabízí i montáž

Pravděpodobně si řeknete, že nejste ještě takové nemehlo, abyste si nedokázali přimontovat dveře. Bavíme-li se o obyčejných dveřích, tak na tom asi nebude pro vás nic složitého. Potíž může nastat v okamžiku, kdy dveře nebudou sedět. Mohou drhnout o podlahu, nedoléhat na futra a celkově nesedí přesto, že jste vše 10x měřili. Bohužel v mnoha panelácích i beton pracuje a nezřídka se stane, že míry kolísají až o několik centimetrů. Pokud nejste zručný kutil s nářadím, vyplatí se tuto činnost přenechat profesionálům. Interiérové dveře Praha nenabízí pouze velký výběr interiérových dveří, ale i kompletní služby s montáží.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

Posuvné dveře zútulní a zpříjemní vaše bydlení

Posuvné dveře od spol.Dveře PB začínají pronikat stále více do mnohých interiérových prostorů bydlení. Jedná se tak o oblíbenou variaci dveřního systému, který zaručuje spoustu výhod. Kromě spojení líbivého designu a příjemné pořizovací ceny je to například ještě úspora místa.

Přemýšlíte i vy o posuvných dveřích? Líbí se vám jejich podoba a říkáte si, že musí být součástí i vaší domácnosti? Potom vám nic nebrání v jejich pořízení. Ne každý se však musí plně orientovat v nepřeberné nabídce nejrůznějších dveřních produktů. Hledáte-li volbu, která se vyplatí, jsou to posuvné dveře Praha.

Posuvné dveře

Posuvné dveře

Posuvné dveře, obrovská nabídka a možnost variability

Posuvné dveře Praha jsou k dispozici ve velké paletě provedení. Co se týká vzhledu, bez problémů se dokážou přizpůsobit prakticky jakýmkoliv podobám interiéru. Při výběru je třeba být nekompromisní. Uvědomte si, že všechno musí u vás doma se vším ladit, jedině tak můžete vytvořit dokonalý komplex, který vám bude závidět nejedna návštěva.

Posuvné dveře Praha dokážou vnést do každého interiéru nový rozměr. Budou se hodit jak do prostorných rodinných domů, tak i do malých bytů. Jejich hlavní charakteristikou je úspora místa. Vzhledem k tomu, že se neotevírají do prostoru, ale vysunují se podél stěn, zajistí úsporu prostorů.

23 - Třešeň Siena, LENTA 7s

Posuvné dveře Praha: tři základní typy

Posuvné dveře Praha jsou k dispozici ve třech základních typech – jde o posuvné dveře na stěnu, posuvné dveře do pouzdra a posuvné dveře do zárubně. V závislosti na konkrétní podobě musíte počítat s náročností instalace. Nejjednodušší na stavební úpravy jsou dveře na stěnu, ty nevyžadují praktický žádné práce a jejich instalace je skoro bleskovou záležitostí.

Posuvné dveře Praha si oblíbila spousta zákazníků. Zdá se vám, že to chce udělat u vás doma nějakou změnu? Žádný problém, zvažte, zda posuvné dveře Praha by nebyly tím správným řešením!

 

Novinky za světa bydlení
17

Po.

StyleMag píše:

Interiérové dveře Praha dodají vašemu bydlení příjemnou změnu

27

Ut.

Zpravodajství píšou:

Jak vybrat ten správný obraz do interiéru

05

Ut.

Ženy píše:

Posuvné dveře do každého interiéru

19

St.

40 plus píše:

Interiérové dveře jsou klenotem každé domácnosti

24

Id.

Morava píše:

Interiérové dveře jsou klenotem každé domácnosti
Sodales libero varius libero ac aenean lobortis nec.

14

St.

Pressmedia píše:

Bezpečnostní dveře zajistí bezpečnost domácnosti

19

Po.


Press News píše:

Bezpečnostní dveře zajistí bezpečnost domácnosti

17

Ne.

Stalose píše:

Bezpečnostní dveře zajistí bezpečnost domácnosti


11

Pá.

Bydlení píše:

Bezpečnostní dveře zajistí bezpečnost domácnosti

Dřevěné podlahy

Odio ac. Zpravy

Mus tincidunt orci elementum risus neque vitae feugiat ac integer cursus.

více informací...