Magazín o bydlení interiéru a bytových doplňcích

Bílé dveře Praha do každého malého bytu

Bílá barva patří ke stálícím a nikdy se neomrzí. Stejně tak i bílé dveře Praha. Ničím neurazí, jsou praktické a vždy se dají rozveselit drobnými doplňky, proto je nelze považovat za nudné. V oblékání může bílá barva u silnějších lidí představovat drobný problém, pokud neví, jak jí nosit. To však neplatí o interiérech. Právě v těch malých najde své uplatnění, jelikož dokáže opticky zvětšit prostor.

Využít se dá ve všech podobách, jak u větších tak menších bytů. Ať už se jedná o bílou výmalbu, nábytek či bílé interiérové dveře. Navíc se díky tomu stávají universální a využijete je u každého stylu. Toužíte-li po skandinávském, venkovském či ryze moderním pojetí. Zvolit lze totiž buď čistě bílé dveře Praha, nebo s jemnými liniemi našedlé patiny na hranách. Vyměnit můžete okna, podlahovou krytinu, nábytek, ale bílé dveře Praha zůstanou stále šik.

Bílé dveře Praha

Bílé dveře Praha, patří k dlouhodobým trendům

Především jejich neutrálnost považuje mnoho bytových návrhářů za největší výhodu. Fungují skvěle i jako dělící prvek u místností s rozdílnou podlahou. Působí vzdušně a jak se praví: v jednoduchosti spočívá krása. Bílé dveře Praha již dlouhodobě, patří k oblíbeným trendům v bydlení, jež nikdy nezestárnou. Zvolíte-li moderní výstřelek, budete muset měnit vždy podle aktuálních trendů. Kdežto bílá barva byla, je a bude žádaná neustále. Stejně tak důležité je vybrat vhodné kování na dveře i zárubně, které budou ladit jednak s dveřmi samotnými, ale i dalším vybavením domácnosti.

125 - Bílá, INOX 2s

Bílé dveře Praha rozjasní prostor

Jestliže máte doma skutečně velmi omezené prostory lze vybírat nejen mezi klasickými interiérovými dveřmi, ale také posuvnými. Existuje několik typů posuvných dveří v závislosti na vašich možnostech. Posouvat se dají buď po kolejnici, přičemž potřebujete vymezit místo, které nebude obestavěné nábytkem nebo posuvné do pouzdra. V tomto případě dveře zajednou a celé se ukryjí v pouzdru. První varianta je snadnější na montáž i cenově příznivější. V každém případě bílé dveře Praha neukrojí nic z již tak malého prostoru.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz

Napsat komentář

Novinky za světa bydlení
17

Po.

StyleMag píše:

Interiérové dveře Praha dodají vašemu bydlení příjemnou změnu

27

Ut.

Zpravodajství píšou:

Jak vybrat ten správný obraz do interiéru

05

Ut.

Ženy píše:

Posuvné dveře do každého interiéru

19

St.

40 plus píše:

Interiérové dveře jsou klenotem každé domácnosti

24

Id.

Morava píše:

Interiérové dveře jsou klenotem každé domácnosti
Sodales libero varius libero ac aenean lobortis nec.

14

St.

Pressmedia píše:

Bezpečnostní dveře zajistí bezpečnost domácnosti

19

Po.


Press News píše:

Bezpečnostní dveře zajistí bezpečnost domácnosti

17

Ne.

Stalose píše:

Bezpečnostní dveře zajistí bezpečnost domácnosti


11

Pá.

Bydlení píše:

Bezpečnostní dveře zajistí bezpečnost domácnosti

Dřevěné podlahy

Odio ac. Zpravy

Mus tincidunt orci elementum risus neque vitae feugiat ac integer cursus.

více informací...